Kärcher TTS stofmop acryl (1000mm)
Artikelnummer
92121250
Deze afwasbare stofmop van Kärcher is gemaakt van duurzaam acryl. Voor het droog reinigen van gladde en licht gestructureerde vloeren. Zeer goede stofbinding dankzij het principe van elektrostatische oplading.
€ 19,24
€ 15,90
| Merk | Kärcher Professional |
|---|---|
| Artikelnummer | 9.212-125.0 |
| Categorie | Schoonmaakartikelen |
| Programma | CLASSIC |
| Bodemgesteldheid | Glad en licht gestructureerd |
| Soort textiel | Herbruikbaar textiel |
| Type bevestiging | Zakbevestiging |
| Textiel materiaal | Katoen / PAN |
| Productiemethode | Stoffen drager / rug met getufte lussen |
| Wasadvies | 40 °C |
| Wasprogramma's (bij aanbevolen wastemperaturen) | ca. 100 |
| Aantal | 1 stuk |
| Lengte | 1000 mm |
| Afmetingen (L×B×H) | 1000 x 130 x 10 mm |
| Gewicht (kg) | 0,4 |
Kärcher TTS stofmop acryl (1000mm)
€ 19,24
€ 15,90



