Kärcher tapijtreiniger Puzzi 8/1 C Adv | sproei-extractie | 1 bar | 8 liter
De Kärcher Puzzi 8/1 Adv sproei-extractiemachine is ontwikkeld voor professioneel gebruik en levert uitstekende reinigingsresultaten op tapijten, bekleding en andere textieloppervlakken. De machine spuit de reinigingsoplossing diep in de vezels en zuigt deze samen met het losgekomen vuil direct weer op, wat zorgt voor een grondige en hygiënische reiniging met een korte droogtijd. Hierdoor zijn gereinigde oppervlakken snel weer inzetbaar.
De Puzzi 8/1 Adv wordt geleverd met een vloerzuigmond en een korte bekledingzuigmond, waardoor hij breed inzetbaar is voor vloerbedekking, meubelstoffen en voertuiginterieurs. Het robuuste en compacte ontwerp staat garant voor een lange levensduur en een hoge kosteneffectiviteit, wat deze machine ideaal maakt voor facilitaire dienstverleners, hotels, horeca en professionele interieurreiniging. Voor extra controle tijdens het reinigen zijn het apparaatdeksel, de vloerzuigmond en de bekledingszuigmond transparant uitgevoerd, zodat het vuilwater goed zichtbaar is.
Een extra kijkvenster in de handgreep vergroot het zicht en de controle tijdens het werken. Het lage gewicht en de ergonomische draaggreep maken het mogelijk om de machine comfortabel met één hand te vervoeren. Grote drukknoppen die zowel met de hand als met de voet bediend kunnen worden, zorgen bovendien voor extra gebruiksgemak tijdens intensief professioneel gebruik.
KENMERKEN EN VOORDELEN


Uitstekende reinigingsprestaties
Perfecte dieptereiniging van textieloppervlakken. Sneldrogend en weer toegankelijk dankzij zeer goede zuigkracht. Uitstekend reinigingsresultaat met een zichtbaar voor en na effect.


Ergonomisch ontworpen en extra korte bekledingszuigmond
Bediening met één vinger en drukknopbediening. Praktische knopvorm maakt verschillende vasthoudposities mogelijk. Rood mondstuk met mondstuk zorgt voor efficiënt waterverbruik.


Uitgebreide set voor tapijtreiniging
Flexibele zuiglip voor optimale zuighoek en beste droogresultaten. 240 mm brede vloerzuigmond met geïntegreerde sproei-/zuigpijp. Ergonomische tweehandengreep voor meer gebruiksgemak.
- Moeiteloos transport, zelfs met één hand, over bordessen en trappen.
- Maakt lange, vermoeidheidsvrije werkintervallen mogelijk.
- Lange levensduur zorgt voor een hoog rendement.
- Snel en eenvoudig de verswatertank vullen.
- Handig en eenvoudig om vuil water te verwijderen.
- Quickstart-illustratie voor eenvoudige bediening.
- Geen lastig bukken: het apparaat kan snel en eenvoudig met de voet worden in- en uitgeschakeld.
- Snelle 1-staps methode: gecombineerd spuiten en stofzuigen in één handeling.
- 2-staps methode: op de vezels sprayen en laten inwerken – daarna stofzuigen.
- Gemakkelijk te manoeuvreren, zelfs op oneffen oppervlakken.
- Bijzonder wendbaar en flexibel te hanteren bij het reinigen.
- Voor het veilig opbergen van het netsnoer.
- Praktisch en kabelvriendelijk.
- Handig, veilig en snel vullen met vers water.
- Duidelijk zichtbare maximale niveau-indicator.
- Geen morsen bij het slepen of terugduwen van het apparaat.
- Dankzij de clipconstructie is het meubelmondstuk altijd binnen handbereik.
- Verliesvrije opslag, ook tijdens transport.
- Dankzij de clipconstructie is het meubelmondstuk altijd binnen handbereik.
- Geïntegreerde zuigbuishouder met vloerzuigmond in de draagbeugel.
| Standaard meegeleverd |
|
|---|---|
| Merk | Kärcher Professional |
| Artikelnummer | 1.100-241.0 |
| Garantie | 1 Jaar fabrieksgarantie |
| Categorie | Tapijtreinigers |
| Type tapijtreiniger | Sproei-extractie |
| Geschikt voor PW 30/1 | Nee |
| Geschikt voor | Tapijt, Meubels/bekleding, Auto-interieur, Trappen |
| Werkrichting | Achterwaarts |
| luchtverplaatsing | 71 l/s |
| Sproeidruk | 1 bar |
| Vacuüm | 270 mbar |
| Sproeihoeveelheid | 1 l/min |
| Tankinhoud vuilwater | 7 liter |
| Tankinhoud schoonwater | 8 liter |
| Vermogen | 1380 W |
| Vermogen pomp | 40 W |
| Vermogen turbine | 1200 W |
| Oppervlakteprestatie | 18 m²/u |
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
| Werkbreedte | 110 mm |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Lengte stroomkabel | 7,5 meter |
| Afmetingen (L×B×H) | 530 x 330 x 440 mm |
| Gewicht (kg) | 11,4 |
| Geluidsniveau | 71 dB(A) |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Antraciet |
-
Kärcher tapijtreiniger Puzzi 8/1 C Jubileum Editie | sproei-extractie | 1 bar | 8 literSpeciale prijs € 531,19 € 439,00 Normale prijs € 744,15 € 615,00 -
Kärcher tapijtreiniger Puzzi 10/1 Edition | sproei-extractie | 1 bar | 10 literSpeciale prijs € 811,91 € 671,00 Normale prijs € 966,79 € 799,00 -
Kärcher tapijtreiniger Puzzi 10/2 Adv | sproei-extractie | 2 bar | 10 literSpeciale prijs € 1.372,14 € 1.134,00 Normale prijs € 1.662,54 € 1.374,00 -
Kärcher tapijtreiniger Puzzi 30/4 | sproei-extractie | 4 bar | 30 literSpeciale prijs € 2.278,43 € 1.883,00 Normale prijs € 2.730,97 € 2.257,00







