Kärcher schrob-/zuigmachine BD 70/75 W Classic Bp Pack 115AH | 705mm | 75 liter
De Kärcher BD 70/75 W Classic Bp Pack is ontwikkeld voor intensief gebruik in onder meer magazijnen, werkplaatsen, sporthallen en grotere retailomgevingen. De dubbele schijfborstel zorgt voor een gelijkmatige reiniging, waarbij de borsteldruk instelbaar is op het type vloer en de mate van vervuiling. In combinatie met de aluminium zuigbalk wordt het vuile water direct en streeploos opgenomen, zodat de vloer snel weer beloopbaar is.
De 75 liter schoon- en vuilwatertank in combinatie met de geïntegreerde 105 Ah gelaccu maakt lange werksessies mogelijk zonder tussentijds opladen of bijvullen. Dit is prettig voor schoonmaakbedrijven en facilitaire diensten die efficiënt willen werken binnen strakke planningen. Het compacte ontwerp en de goede wendbaarheid maken de machine geschikt voor ruimtes met stellingen, machines of andere obstakels.
De solide bouw maakt inzet in zwaardere omstandigheden mogelijk, terwijl de eenvoudige bediening en het onderhoudsvriendelijke ontwerp bijdragen aan betrouwbaar dagelijks gebruik met minimale stilstand.
KENMERKEN EN VOORDELEN


Borstelkop en zuigbalken zijn vervaardigd uit hoogwaardig duurzaam aluminium
Robuust machineconcept voor zwaar werk met lage uitval. Ontwikkeld voor gebruik ook onder zware omstandigheden.


Zeer eenvoudig bedieningsconcept
Alle functies van de machine zijn via een schakelaar, druktoets of draaiknop te bedienen. Kleurgecodeerde bedieningselementen voor een eenvoudige bediening en korte inwerktijden.


Compacte en robuuste constructie
Zeer wendbare, gemakkelijk manoeuvreerbare machine met goed overzicht. Verkleint het risico op schade aan machine of inrichting.
- De contactdruk kan naar behoefte worden verhoogd van 30 tot 50 kg.
- Lagere borsteldruk bij lichte vervuiling en kwetsbare vloeren.
- Hogere borsteldruk bij het verwijderen van hardnekkig vuil of strippen.
- Ongecompliceerde accu-technologie voor maximale operationele inzet van de machine.
- Maakt langdurig gebruik mogelijk en verhoogt de efficiëntie en productiviteit.
| Standaard meegeleverd |
|
|---|---|
| Uitvoering |
|
| Merk | Kärcher Professional |
| Artikelnummer | 1.127-027.0 |
| Garantie | 1 Jaar fabrieksgarantie |
| Categorie | Schrob-/zuigmachines |
| Type schrobmachine | Handgeleid |
| Type aandrijving | Accu |
| Geschikt voor type oppervlak | Glad |
| Type borstel | Disc |
| Type borstelkop | Disc |
| Borstelsnelheid | 180 omw/min |
| Borsteldruk | 30 - 50 kg |
| Instelbare borsteldruk | Ja |
| Materiaal borstelkop | Aluminium |
| Inhoud Schoonwaterreservoir | 75 liter |
| Grofvuilreservoir | Nee |
| Werksnelheid | Max. 5 km/u |
| Rijsnelheid | Max. 5 km/u |
| Max. oppervlakprestatie | 3525 m²/u |
| Max. oppervlakprestatie praktisch | 2115 m²/u |
| Draaicirkel | 1,55 m |
| Inhoud vuilwaterreservoir | 75 liter |
| Inhoud Reinigingsmiddelenreservoir | n.v.t. |
| Waterverbruik | max. 2,75 l/min |
| Autofill-systeem | Nee |
| Tankspoelsysteem | Nee |
| Automatische dosering (DOSE) | Nee |
| Type zuigbalk | Gebogen |
| Type zuiglippen | Standaard |
| Werkbreedte afzuiging | 1030 mm |
| Zuigvermogen | 24 l/s |
| Totaal vermogen | 1850 W |
| Bedieningsgemak | Basic |
| Rijaandrijving | Ja |
| Sleutelsysteem | Sleutel |
| Eco!efficiency modus | Nee |
| Batterij voltage | 24 V |
| Accutype | Gel |
| Batterijduur | max. 2,2 uur |
| Oplaadtijd | circa 12,4 uur |
| Ingebouwde oplader | Nee |
| Afmetingen (L×B×H) | 1445 x 750 x 1065 mm |
| Gewicht (kg) | 307,6 |
| Geluidsniveau | 63 dB/A |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
-
Kärcher schrob-/zuigmachine BD 70/75 W Classic Bp Pack | Li 90AH | 705 mm | 75 liter€ 9.586,83 € 7.923,00 -
Kärcher schrob-/zuigmachine BD 80/100 W Classic Bp Pack 170Ah | 810 mm | 100 liter€ 10.401,16 € 8.596,00 -
Kärcher schrob-/zuigmachines BR 75/75 W Classic Bp Pack | 170Ah | 750 mm | 75 Liter€ 11.735,79 € 9.699,00 -
Kärcher schrob-/zuigmachine BD 70/75 W Classic Bp Pack 170AH | 705mm | 75 liter€ 10.829,50 € 8.950,00



