Kärcher industriezuiger IVM 40/24-2 | 40 liter | 2300W | +accessoirebundel DN 40
De Kärcher IVM 40/24-2 is een robuuste industriële stofzuiger, ontwikkeld voor het dagelijks verwijderen van zowel fijne stofdeeltjes als grover materiaal in werkplaatsen, productieomgevingen en technische ruimtes. Dankzij de twee afzonderlijk schakelbare motoren kan de zuigkracht eenvoudig worden afgestemd op de vervuiling en toepassing.
Het grote PTFE-sterfilter in stofklasse M zorgt voor betrouwbare filtratie, ook bij intensief gebruik. Met het pull-and-clean systeem wordt het filter tijdens het werken gereinigd, zonder dat de machine hoeft te worden uitgeschakeld. Dit beperkt stilstand en ondersteunt een constante zuigprestatie.
De machine is gebouwd voor langdurig professioneel gebruik, met een opvangreservoir en filterbehuizing van zuurbestendig roestvrij staal. Het stevige stalen onderstel en de grote wielen maken transport eenvoudig, ook in industriële omgevingen. De afneembare container vergemakkelijkt het legen, waardoor de stofzuiger praktisch inzetbaar is bij uiteenlopende reinigingstaken.
KENMERKEN EN VOORDELEN


Afzonderlijk schakelbare zuigmotoren
Zuigkracht af te stemmen op de toepassing
Efficiënter energieverbruik bij lichtere werkzaamheden


Mobiele roestvrijstalen container
De losgekoppelde container kan eenvoudig van het chassis worden gehaald en worden gereden om te worden afgevoerd/geleegd.


Pull-and-clean filterreiniging
Filter eenvoudig te reinigen tijdens gebruik.
Behoud van constante zuigprestaties zonder onderbreking.
| Standaard meegeleverd |
|
|---|---|
| Merk | Kärcher Professional |
| Artikelnummer | 9.989-906.0 |
| Garantie | 1 Jaar fabrieksgarantie |
| Categorie | Stof-/waterzuigers |
| Aanbevolen voor | Droog stof, Fijn stof, Grof vuil, Nat vuil |
| Stofklasse | Geen classificatie |
| Fijnstof | Grote hoeveelheden |
| Grof vuil | Grote hoeveelheden |
| Vloeistoffen | Zeer kleine hoeveelheden |
| Regelbaar zuigvermogen | Ja |
| Filterreiniging | Semi-automatisch (Ap) |
| Alarm bij te lage zuigkracht | Nee |
| Stopcontact elektrisch gereedschap | Nee |
| Type accessoires | Elektrisch geleidend |
| Vermogen | 2300 W |
| Aantal zuigturbines | 2 stuks |
| luchtverplaatsing | 2 x 53 l/s |
| Vacuüm | 225 bar |
| Inhoud reservoir | 40 liter |
| Diameter accessoires | 40 mm (DN 40) |
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Lengte stroomkabel | 10 meter |
| Afmetingen (L×B×H) | 645 x 655 x 1150 mm |
| Gewicht (kg) | 35,7 |
| Geluidsniveau | 77 dB(A) |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Metaal, RVS |
| Materiaal reservoir | RVS |
| Kleur | Antraciet |
| Kantelbaar onderstel | Nee |
| Afvoerslang | Nee |
| Duwbeugel | Ja |
| Wielen met rem | Ja |










