Kärcher hogedrukreiniger HDS 18/18-4 S Classic | warmwater | 1730 l/u | 180 bar | 400V
De HDS 18/18-4 S Classic is ontwikkeld voor professioneel gebruik op locaties waar grote oppervlakken, hardnekkig vuil en hoge werkbelasting samenkomen. Met een wateropbrengst van 1730 liter per uur en een werkdruk tot 180 bar is deze warmwater hogedrukreiniger geschikt voor het snel reinigen van machines, voertuigen, productieruimtes, werkplaatsen en buitenterreinen.
In de dagelijkse praktijk biedt deze machine vooral voordeel waar capaciteit en continuïteit belangrijk zijn. De robuuste krukaspomp, het fijne waterfilter en de langzaam lopende 4-polige elektromotor dragen bij aan een betrouwbare werking, ook bij intensief gebruik. Dat twee spuitlansen parallel kunnen worden ingezet, maakt de machine interessant voor grotere reinigingstaken of situaties waarin meerdere medewerkers tegelijk werken.
Ook op het gebied van bediening en inzetbaarheid is dit model duidelijk op de praktijk gericht. Het EASY!Force Advanced-pistool met servoregelaar ondersteunt comfortabel werken, terwijl lekvrije wielen, zwenkwielen en een kraanhaak het transport vereenvoudigen. Functies zoals eco!efficiency en systeemonderhoudsdosering helpen bovendien om zuiniger te werken en de machine in goede conditie te houden.
KENMERKEN EN VOORDELEN


Robuust en betrouwbaar voor de zwaarste klussen
Robuuste krukaspomp in de beproefde kwaliteit van Kärcher. Een robuust stalen frame beschermt het apparaat tegen beschadigingen. Goede bereikbaarheid voor eenvoudige service en onderhoud.


Efficiënte brandertechnologie
Hoog rendement met lage emissies en een lange levensduur. Lang werken dankzij de brandstoftank van 30 liter. In de eco!efficiency-stand werkt het apparaat bij de meest economische temperatuur (60 °C) – bij een volledige waterdoorstroming.


Bespaar energie en tijd: EASY!Force hogedrukpistool en EASY!Lock snelsluitingen
Eindelijk werken zonder vermoeid te raken: het EASY!Force-hogedrukpistool. EASY!Lock-snelsluitingen: duurzaam en robuust. En 5 keer zo snel als een schroefverbinding.
- Groot fijn waterfilter voor optimale bescherming van de pomp.
- krachtige, 4-polige, langzaam lopende elektromotor.
- Veiligheidskleppen, waterterkort- en brandstofbeveiliging staan garant voor de gebruiksveiligheid van de machine
- Grote, lekvrije wielen voor veilig manoeuvreren op oneffen oppervlakken.
- Met kraanhaak voor eenvoudig transport.
- Stevige metalen zwenkwielen en grote wielen zorgen voor onbeperkte geschiktheid voor gebruik op bouwterreinen.
- Wateronthardingssysteem voorkomt kalkaanslag op de verwarmingsspiraal en verlengt zo de levensduur.
- Voorbereid voor stationair gebruik
- Standaard met geïntegreerde vlambewaking voor stationair bedrijf.
| Standaard meegeleverd |
|
|---|---|
| Merk | Kärcher Professional |
| Artikelnummer | 1.030-915.0 |
| Garantie | 1 Jaar fabrieksgarantie |
| Categorie | Hogedrukreinigers |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Lengte stroomkabel | 5 meter |
| Type verwarmingsketel | Diesel |
| Inhoud brandstoftank | 30 liter |
| Toevoertemperatuur | max. 30°C |
| Max. temperatuur | max. 93 °C |
| Verbruik stookolie vollast | 6,5 kg/u |
| Afmetingen (L×B×H) | 1320 x 770 x 920 mm |
| Gewicht (kg) | 255,0 |
| Aanbevolen gebruiksuren per dag | 3 - 4 uur |
| Geïntegreerde slanghaspel | Nee |
| Droogloopbeveiliging | Ja |
| Instelbare werkdruk | Ja |
| Autostop | Ja |
| Softdempingssysteem | Ja |
| Geïntegreerde reinigingsmiddelentank | Nee |
| Inhoud reinigingtank | n.v.t. |
| Werkdruk | 50 - 180 bar |
| Wateropbrengst | 870 - 1730 l/u |
| Max. vermogen | 11 kW |
-
Kärcher hogedrukreiniger HDS 10/21-4 M | warmwater | 1000 l/u | 210 bar | 400VSpeciale prijs € 4.769,82 € 3.942,00 Normale prijs € 5.989,50 € 4.950,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 10/21-4 MXA | warmwater | 1000 l/u | 210 bar | 400VSpeciale prijs € 5.442,58 € 4.498,00 Normale prijs € 6.715,50 € 5.550,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 12/18-4 S | warmwater | 1200 l/u | 180 bar | 400V€ 5.837,04 € 4.824,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 13/20-4 S | warmwater | 1300 l/u | 200bar | 400V€ 6.095,98 € 5.038,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS-E 8/16-4 M 12 kW | warmwater | 800 l/u | 160 bar| elektrisch verwarmdSpeciale prijs € 5.785,01 € 4.781,00 Normale prijs € 7.233,38 € 5.978,00








