Kärcher hogedrukreiniger HD 7/15 G | benzine | frame | 700 l/u | 150 bar
De HD 7/15 G is ontwikkeld voor professionele reiniging op plaatsen waar geen vaste stroomvoorziening beschikbaar is. Deze koudwater hogedrukreiniger met benzinemotor levert een werkdruk van 150 bar en is geschikt voor het reinigen van machines, voertuigen, werkmaterieel, gevels, erven en andere sterk vervuilde oppervlakken. Doordat de machine ook water kan aanzuigen uit een alternatieve bron, is hij breed inzetbaar op bouwplaatsen, in de agrarische sector en bij onderhoudswerk in het buitengebied.
Voor dagelijks professioneel gebruik is een degelijke constructie essentieel. Daarom is deze uitvoering gebouwd op een stevig stalen frame dat bestand is tegen intensief gebruik en ruw terrein. De lekvrije wielen en het ergonomisch gevormde onderstel maken transport eenvoudiger, ook op oneffen ondergrond. Tegelijkertijd helpen het waterfilter en de thermostaatklep om de pomp te beschermen, wat bijdraagt aan een betrouwbare werking en een langere levensduur.
In de praktijk biedt de HD 7/15 G vooral flexibiliteit en zelfstandigheid. Gebruikers zijn minder afhankelijk van voorzieningen op locatie en kunnen sneller starten met de reinigingswerkzaamheden. De geïntegreerde opbergruimte voor accessoires ondersteunt een nette en efficiënte werkwijze tijdens het werk.
KENMERKEN EN VOORDELEN


Maximale onafhankelijkheid
Uitgerust met betrouwbare Honda- of Yanmar-motoren om te gebruiken daar waar geen externe stroomvoorziening beschikbaar is. Kan water opzuigen – bijvoorbeeld uit een vijver of een meer – om voor de reiniging gebruikt te worden.


Uitstekend bedieningscomfort
Het ergonomische frameconcept vergemakkelijkt het vervoer ook op een oneffen ondergrond. Opbergmogelijkheden voor alle toebehoren direct aan het apparaat. Lekbestendige wielen garanderen een langdurig grote mobiliteit.


Grote veelzijdigheid
Het optionele Cage-veiligheidsframe met ogen voor verlading per kraan beschermt het apparaat betrouwbaar. Aanbouwset slanghaspel voor een kortere op- en afwindtijd optioneel verkrijgbaar.
- Zeer robuust basisframe voor dagelijks gebruik onder minder gunstige omstandigheden.
- Groot waterfilter ter bescherming van de pomp.
- Thermoventiel ter bescherming van de pomp tegen oververhitting bij gebruik in kringloop.
| Standaard meegeleverd |
|
|---|---|
| Merk | Kärcher Professional |
| Artikelnummer | 1.187-903.0 |
| Garantie | 1 Jaar fabrieksgarantie |
| Categorie | Hogedrukreinigers |
| Aandrijving | Benzine |
| Toevoertemperatuur | 60 °C |
| Afmetingen (L×B×H) | 800 x 620 x 1105 mm |
| Gewicht (kg) | 45,0 |
| Aanbevolen gebruiksuren per dag | 2 - 3 uur |
| Geïntegreerde slanghaspel | Optioneel |
| Instelbare werkdruk | Nee |
| Geïntegreerde reinigingsmiddelentank | Nee |
| Werkdruk | 150 bar |
| Wateropbrengst | 650 l/u |
| Max. vermogen | 4 kW / 5,5 pk |
-
Kärcher hogedrukreiniger HD 9/23 G | benzine | frame | 900 l/u | 230 bar€ 3.907,09 € 3.229,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 8/18-4 C | warmwater | 800 l/u | 180 bar | 400V€ 3.974,85 € 3.285,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 8/18-4 CXA | warmwater | haspel | 800 l/u | 180 bar | 400V€ 4.420,13 € 3.653,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 10/21-4 M | warmwater | 1000 l/u | 210 bar | 400VSpeciale prijs € 4.769,82 € 3.942,00 Normale prijs € 5.989,50 € 4.950,00 -
Kärcher hogedrukreiniger HDS 10/21-4 MXA | warmwater | 1000 l/u | 210 bar | 400VSpeciale prijs € 5.442,58 € 4.498,00 Normale prijs € 6.715,50 € 5.550,00





